Menu
Aktualizacja: · Ceny w zł brutto (z VAT) · English menu
Zanim zamówisz
Steki podajemy bez dodatków i sosów. Opłata serwisowa 10% tylko przy stolikach od 8 osób. Waga mięsa i ryb przed obróbką. Wodę i pieczywo podajemy na życzenie (płatne według karty).
Przystawki
Tatar z polędwicy wołowej
60 zł
siekany nożem, żółtko, pikle, grzanka
100 g
Alergeny: 1, 3, 10, 12
Krewetki tygrysie z grilla
65 zł
masło czosnkowe, chili
6 szt.
Alergeny: 2, 7 BG
Przegrzebki
90 zł
masło brązowe, cytryna
120 g
Alergeny: 7, 14 BG
Ostrygi Fine de Claire
16 zł / 95 zł
cytryna, sos mignonette
1 szt. / 6 szt.
Alergeny: 12, 14 BG
Kalmary z grilla
50 zł
aioli
150 g
Alergeny: 3, 14 BG
Pieczony burak
42 zł
kozi ser, orzechy włoskie
180 g
Alergeny: 7, 8 WEGE BG
Steki
Podajemy bez dodatków i sosów — wybierz je w kategoriach Dodatki oraz Sosy i masła.
Antrykot (ribeye)
205 zł
marmurkowy, najbardziej soczysty
300 g
Alergeny: 7* BG
Rostbef (New York / striploin)
165 zł
zwarty, z pasem tłuszczu
300 g
Alergeny: 7* BG
Polędwica wołowa (filet mignon)
160 zł
najdelikatniejsza, chuda
200 g
Alergeny: 7* BG
Chateaubriand
350 zł
gruba polędwica dla 2 osób
500 g
Alergeny: 7* BG · przygotowanie ok. 40 min
Jak liczymy dania na wagę
Cena 59 zł / 100 g dotyczy wagi surowego produktu. Tomahawk waży od 900 g, więc kosztuje od ok. 531 zł. Przykład: sztuka 950 g × 59 zł / 100 g = 560,50 zł. Kelner poda wagę i cenę całej sztuki, zanim zaczniemy grillować.
T-bone
62 zł / 100 g
rostbef i polędwica na kości w kształcie T
sztuka od 600 g · ok. 370 zł Jak liczymy?
Alergeny: 7* BG · przygotowanie ok. 35 min
Tomahawk
59 zł / 100 g
antrykot z długą kością, dla 2 osób
sztuka od 900 g · ok. 530 zł Jak liczymy?
Alergeny: 7* BG · przygotowanie ok. 45 min
Wagyu A5
259 zł / 100 g
wołowina z Japonii
sztuka od 100 g · ok. 260 zł Jak liczymy?
Alergeny: 7* BG
* 7 — jeśli stek jest podlewany masłem przy grillowaniu.
| Stopień | Po polsku | Jak wygląda środek |
|---|---|---|
| Blue | prawie surowy | chłodny, ciemnoczerwony, tylko obsmażony z zewnątrz |
| Rare | krwisty | czerwony, ciepły |
| Medium rare | różowy, soczysty środek | różowo-czerwony, najczęściej polecany do antrykotu |
| Medium | średnio wysmażony | różowy |
| Medium well | prawie wysmażony | lekko różowy tylko w środku |
| Well done | dobrze wysmażony | szary, bez różu |
Surf & turf — stek z owocami morza
Surf & turf klasyczny
195 zł
polędwica wołowa i 3 krewetki tygrysie, masło czosnkowe
200 g + 3 szt.
Alergeny: 2, 7 BG
Antrykot z przegrzebkami (ribeye)
215 zł
3 przegrzebki, masło brązowe
250 g + 3 szt. (ok. 60 g)
Alergeny: 7, 14 BG
Talerz surf & turf dla 2 osób
580 zł
antrykot 300 g, polędwica 200 g, 8 krewetek tygrysich, 4 przegrzebki, 2 dodatki i 2 sosy do wyboru
ok. 500 g mięsa + ok. 250 g owoców morza
Alergeny: 2, 7, 14 + alergeny wybranych dodatków i sosów · przygotowanie ok. 45 min
Owoce morza
Jak liczymy dania na wagę
Cena 86 zł / 100 g dotyczy wagi surowego produktu. Homar kanadyjski z grilla waży ok. 500 g, więc kosztuje od ok. 430 zł. Przykład: sztuka 550 g × 86 zł / 100 g = 473 zł. Kelner poda wagę i cenę całej sztuki, zanim zaczniemy grillować.
Homar kanadyjski z grilla
86 zł / 100 g
masło klarowane
sztuka ok. 500 g · ok. 430 zł Jak liczymy?
Alergeny: 2, 7 BG · przygotowanie ok. 30 min
Ośmiornica z grilla
155 zł
ziemniaki, oliwa
160 g
Alergeny: 14 BG
Mule w sosie z białego wina
100 zł
z pieczywem
700 g
Alergeny: 1, 7, 12, 14
Ryby
Stek z tuńczyka
90 zł
średnio wysmażony
200 g
Alergeny: 4 BG
Łosoś z grilla
80 zł
masło cytrynowe
200 g
Alergeny: 4, 7 BG
Dorsz bałtycki
60 zł
puree, masło cytrynowe
500 g z dodatkami
Alergeny: 4, 7 BG
Bez mięsa i ryb
Stek z selera pieczonego na grillu
55 zł
chimichurri
300 g
Alergeny: 9, 12 WEGAN BG
Dodatki
Frytki
22 zł
150 g
Alergeny: brak z listy 14 ** WEGAN
Frytki z batatów
22 zł
150 g
Alergeny: brak z listy 14 ** WEGAN
Ziemniak pieczony
22 zł
masło ziołowe
200 g
Alergeny: 7 BG
Warzywa sezonowe z grilla
22 zł
150 g
Alergeny: brak z listy 14 WEGAN BG
Sałata zielona
22 zł
winegret
100 g
Alergeny: 10, 12 WEGAN BG
** Frytki smażymy we wspólnym oleju z rybami i panierką — mogą zawierać śladowe ilości alergenów 1 i 4.
Sosy i masła
Sos pieprzowy
12 zł
30 ml
Alergeny: 7, 9
Sos béarnaise
12 zł
30 ml
Alergeny: 3, 7, 12
Chimichurri
12 zł
30 ml
Alergeny: 12 WEGAN
Masło czosnkowo-ziołowe
12 zł
20 g
Alergeny: 7
Desery
Fondant czekoladowy
38 zł
lody waniliowe
160 g
Alergeny: 1, 3, 7
Crème brûlée
38 zł
150 g
Alergeny: 3, 7 BG
Sernik
38 zł
150 g
Alergeny: 1, 3, 7
Sorbet owocowy
38 zł
150 g
Alergeny: brak z listy 14 WEGAN BG
Dla dzieci
Dla dzieci do 12 lat — mniejsze porcje.
Mini stek z rostbefu
65 zł
frytki, warzywa
100 g + 75 g
Alergeny: brak z listy 14 **
Paluszki z dorsza
39 zł
frytki
120 g + 75 g
Alergeny: 1, 3, 4
Makaron z masłem i parmezanem
29 zł
200 g
Alergeny: 1, 3, 7 WEGE
** Frytki mogą zawierać śladowe ilości alergenów 1 i 4 (wspólny olej).
Napoje
Napoje bezalkoholowe. Pełną kartę napojów podajemy w restauracji.
Lemoniada domowa
18 zł
cytryna, mięta
400 ml
Alergeny: brak z listy 14 WEGAN BG
Sok wyciskany
19 zł
pomarańcza lub jabłko
250 ml
Alergeny: brak z listy 14 WEGAN BG
Woda butelkowana
10 zł / 19 zł
gazowana lub niegazowana
300 ml / 750 ml
Alergeny: brak z listy 14 WEGAN BG
Kawa
14 zł
espresso, americano lub z mlekiem
1 filiżanka
Alergeny: brak z listy 14 (7 — kawa z mlekiem) BG
Herbata
14 zł
czarna, zielona lub ziołowa
400 ml (dzbanek)
Alergeny: brak z listy 14 WEGAN BG
Legenda alergenów
- 1 zboża zawierające gluten
- 2 skorupiaki
- 3 jaja
- 4 ryby
- 5 orzeszki ziemne
- 6 soja
- 7 mleko (w tym laktoza)
- 8 orzechy
- 9 seler
- 10 gorczyca
- 11 sezam
- 12 dwutlenek siarki i siarczyny
- 13 łubin
- 14 mięczaki
BG — bez glutenu · WEGE — wegetariańskie · WEGAN — wegańskie
Pełną informację o alergenach każdego dania dostaniesz na piśmie w restauracji; zgłoś alergię przy rezerwacji.
Dobrze wiedzieć
- Ceny
- Wszystkie ceny są w złotych brutto (z VAT).
- Waga
- Wagę mięsa i ryb podajemy przed obróbką.
- Dania na wagę
- Przy daniach na wagę kelner poda wagę i cenę całej sztuki, zanim zaczniemy przygotowanie.
- Dodatki
- Steki podajemy bez dodatków i sosów — zamawiasz je osobno.
- Opłata serwisowa
- Do stolików od 8 osób doliczamy 10% opłaty serwisowej; przy mniejszych stolikach napiwek jest dobrowolny.
- Woda i pieczywo
- Wodę i pieczywo podajemy tylko na życzenie, według cen w karcie.
- Czas przygotowania
- Przy dużych daniach podajemy przybliżony czas przygotowania przy pozycji.
- Alergeny
- Pełną informację o alergenach każdego dania dostaniesz na piśmie w restauracji; zgłoś alergię przy rezerwacji.
- Aktualizacja karty
- 28.09.2026
Zarezerwuj stolik
Wyślij prośbę o rezerwację — potwierdzimy ją w ciągu 2 godzin (w godzinach otwarcia). Na dziś szybciej będzie telefonicznie.
Zarezerwuj stolik Zadzwoń: +48 58 000 00 00
Teraz otwarte do 22:00 · kuchnia do 21:00